Przejdź do treści
Przejdź do stopki

Modernizacja Punktu IT

Treść

W ramach działania 413 "Wdrażanie loklanych strategii rozwoju" objętego PROW na lata 2007-2013 MGOK uzyskał pomoc na operację z zakresu małych projektów na realizację zadania "Modernizacja Punktu IT"

Celem operacji jest promocja i rozwój turystyki w gminie jak i na obszarze LGD poprzez modernizację punktu IT i stworzenie dostępu do e-informacji.

W celu udogodnienia turystom dostępu do bazy informacyjnej, punkt IT został wyposażony w  niezbędny sprzęt do obsługi gości. Zostało zakupione wyposażenie Punktu Informacji wraz ze stanowiskiem internetowym dla turysty.
Efektem działań jest powstanie przyjaznego , profesjonalnego miejsca IT. Służącego promocji i rozwojowi turystyki poprzez różnorodność form przekazu wiadomości o atrakcjach regionu (turystycznych, historycznych, przyrodniczych,kulturalnych). Narzędziami przekazu informacji, według upodobań osób odwiedzających są: ogólnodostępny darmowy dostęp do  internetu, darmowe publikacje oraz bezpośredni przekaz w zmodernizowanym pomieszczeniu.

Punkt Informacji działa w godzinach: 

pn-pt: 9.00 - 18.00
sob:   9.00 - 17.00

tel: 18 446 83 25

 

 

 

 

305831