Świetlica Kulturalno -Turystyczna w Łomnicy-Zdroju

Świetlica kulturalno-turystyczna w Łomnicy Zdrój

Administratorem świetlicy kulturalno-turystycznej w Łomnicy Zdrój jest M G O K im. Danuty Szaflarskiej w Piwnicznej-Zdroju. Świetlica jest miejscem spotkań integrujących środowisko, aktywnych grup społeczności lokalnej, które organizują życie społeczne Łomnicy. Do zadań Świetlicy należy rozwijanie zainteresowań, stworzenie warunków do uczestnictwa w kulturze.

Zajęcia grupowe, oraz indywidualne:

*WARSZTATY HAFTU

*WARSZTATY PLASTYCZNE

*WARSZTATY Z ” PiPi”

*J.angielski

Indywidualne lekcje nauki gry na instrumentach:

*skrzypce, akordeon, keyboard, ukulele, gitara

W świetlicy znajduje się kawiarenka internetowa "Pracownia Orange"

Można pograć w tenisa stołowego, piłkarzyki, lub różne gry planszowe, a także skorzystać z komputerów na parterze w sali komputerowej. Wszystko jest oczywiście nieodpłatne na potrzeby mieszkańców oraz turystów. Dzieci po lekcjach spotykają się, rozmawiają, piszą razem prace domowe - integrują się grając w różnego rodzaju gry nie tylko komputerowe. Panuje tu wyjątkowa atmosfera!

Znajdź nas na facebook'u.