Przejdź do treści
Przejdź do stopki

Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznych

Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznych

Treść

31 października w sali widowiskowej w MGOK odbył się Gminny Konkurs Piosenki Patriotycznej 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak piękny dobór repertuaru, a Szkole w Głębokiem za przygotowanie i pieczę nad przebiegiem całego konkursu 😍

Jury w składzie Wanda Łomnicka-Dulak, Magdalena Nieć i Piotr Kulig nie miało łatwego zadania.

Lista zwycięzców:

W kategorii I-IV
I m. Anna Piwowar
II m. Amelia Florian
III m. Dominika Skowron

Wyróżnienia:
1.Katarzyna Gondek
2.Malwina Lichoń
3.Wiktoria Żywczak

W kategorii V-VIII:
I m. Michał Weber
II m. Liliana Gumulak
II m. Alicja Szczęśniak

Wyróżnienie:
1.Maria Tokarczyk

Gratulujemy!

 

LISTA UCZESTNIKÓW KONKURSU PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ "ŚPIEWAMY DLA NIEPODLEGŁEJ”

 

Kategoria 1 (klasy I – IV)

1. Florian Amelia lat 9 kl.3 SP Piwniczna Zdrój  ‘ Gdy idzie wojsko”

2. Gondek Katarzyna lat 8 kl.2 SP Głębokie „ Niepodległa-niepokorna”

3, Lichoń Malwina lat 9 kl.3 SP Łomnica Zdrój „ Przybyli ułani”

4.Piwowar Anna lat 7 kl.1 SP Głębokie „ Co to jest niepodległość/”

5. Skowron Dominika lat 8 kl. 2 SP Łomnica Zdrój „ Mamo Tyś płakała”

6. Żywczak Wiktoria lat 9 kl.3 SP Łomnica Zdrój „ Rozkwitały pąki białych róż”

 

Kategoria 2 (klasy V-VIII)

1. Białowodzka Julia lat 11.kl. 5 SP Wierchomla „Myślimy o Polsce”

2. Bołoz Aleksandra lat 13 kl. 7 Sp Łomnica Zdrój’ „ Miasto 44”

3.Bołoz Magdalena lat 11 kl. 5 SP Piwniczna Zdrój „ Śpiewka 1920”

4. Długosz Adrian lat 10 kl.5 SP Łomnica Zdrój „Szara Piechota”

5.Gumulak Liliana lat 11 kl. 6 SP Łomnica Zdrój „ Dziś idę walczyć Mamo”

6.Pancerz Kinga lat.14 kl.8 SP Głębokie „ Bezimienni”

7 Piwowar Lena lat 11 kl.5 SPGłębokie „ Piechota”

8. Pomorska Weronika lat 14 kl.8 SP Głębokie „ Kocham wolność”

9. Pulit Weronika lat 12 kl.6 SP Głębokie „Pierwsza Brygada”

10. Rychtarczyk Agnieszka lat 12 kl. 6 SP Kosarzyska „Miejcie nadzieje”

11. Szczęśniak Alicja lat 11 kl.5 SP Piwniczna Zdrój” Uwierz Polsko

12. Tokarczyk Amelia lat13 kl.7 SPŁomnica Zdrój „ Mury”

13. Tokarczyk Maria lat 13 kl. 7 SP Głębokie „Taki kraj”

14.Tutko Zofia lat 14.kl 8 SP Wierchomla Wielka „Miejcie nadzieje”

15. Weber Michał lat 12 kl.6 SP Wierchomla Wielka „ W listopadzie”

16. Wnęk Magdalena lat 13. kl. 7 SP Łomnica Zdrój „ Taki kraj”

 

305831