Przejdź do treści
Przejdź do stopki

Zostań wolontariuszem podczas festiwalu biegowego

Zostań wolontariuszem podczas festiwalu biegowego

Treść

Zostań wolontariuszem podczas 13. Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju!

We wrześniu Fundacja „Festiwal Biegów” powraca z jednym z największych Festiwali Biegowych w Polsce! W tym roku odbędzie się 13. edycja wydarzenia, a miasteczko biegowe, podobnie jak rok temu, powstanie w Piwnicznej-Zdroju.

Program sportowy trzydniowej imprezy obejmuje blisko 30 konkurencji biegowych i nordic walking, rozgrywanych na trasach o łącznej długości przekraczającej 300 km, ale to nie wszystko. Na terenie miasteczka odbywać się będą także seminaria dla osób aktywnych, warsztaty, targi EXPO oraz koncerty plenerowe. 

Od ponad dekady nieodłączną częścią Festiwalu są wolontariusze, których zaangażowanie pozwala Fundacji tworzyć kolejną już edycję wydarzenia! Osoby wspierające zespół organizacyjny znajdują się w samym centrum wydarzeń, mają bezpośredni kontakt z uczestnikami, osobistościami ze świata sportu, czy partnerami Festiwalu – są wszędzie tam, gdzie coś się dzieje. Wolontariusze działają w sekcjach tematycznych zatem można ich spotkać zarówno na trasach biegowych, jak i podczas ceremonii wręczania nagród.

Wolontariat to doskonała okazja, aby zdobyć doświadczenie organizacyjne, sprawdzić swoje umiejętności działania w grupie, wzbogacić CV, czy zawrzeć nowe znajomości! Oferta skierowana jest do osób od 14 roku życia. Studenci działający podczas Festiwalu zyskują możliwość zrealizowania praktyk studenckich.

Organizator zapewnia wyżywienie podczas trwania wydarzenia. Każdy wolontariusz otrzymuje również imienny certyfikat potwierdzający uczestnictwo w wolontariacie/praktykach.

Aplikuj i dołącz do zespołu organizacyjnego Festiwalu Biegowego!

Zgłoszenia przyjmowane są do 8 lipca 2022. Organizator zastrzega sobie możliwość odpowiedzenia na wybrane zgłoszenia.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie Organizatora:

https://www.festiwalbiegowy.pl/festiwal-biegowy/wolontariat-podczas-festiwalu-biegowego-w-piwnicznej-zdroju

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Koordynatorem pod adresem mailowym: wolontariat@festiwalbiegowy.pl

Koordynator: Olga Szczygieł

311174