Przejdź do treści
Przejdź do stopki

WARSZTATY WOKALNE / EMISJA GŁOSU

Treść

Czego się nauczysz?

  • poznasz ćwiczenia emisyjne i oddechowe, które rozwiną Twój głos

  • poznasz sposoby na pokonanie stresu i trzęsącego się głosu

  • dowiesz się, w jaki sposób możesz pracować nad swoim głosem

  • dowiesz się, jak dbać o swój głos

  • dowiesz się, jak być bardziej świadomym i przekonującym mówcą i/lub wokalistą

  • zajęcia zachęcą Cię do poszukiwań i badań swoich możliwości głosowych

  • uwierzysz w siebie

ZAPISY

Zapisów na warsztaty można dokonywać mailowo: oreada.warsztaty@gmail.com lub mgok@piwniczna.pl oraz telefonicznie: 18 446 41 57 lub 10 551 982.

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona!

 

Więcej o warsztatach:

Te unikalne zajęcia skierowane są zarówno do osób, które dopiero chcą zacząć swoją przygodę ze śpiewem, jak i tych na co dzień intensywnie posługujących się głosem. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nieustannym rozwojem i poszerzaniem swoich możliwości oraz tych, którzy chcieliby bez krępacji, pełną piersią wyśpiewać to, co im w duszy gra, ale do tej pory coś ich przed tym powstrzymywało. Kasia pomoże nabrać pewności siebie, obnaży i odgoni strachy, a także podzieli się swoim wokalnym doświadczeniem. Podczas zajęć wszystko będzie się kręcić wokół brzmień i współbrzmień – z sobą, z uczestnikami i otoczeniem. Porozmawiamy o mowie, śpiewie, oddechu, radzeniu sobie ze stresem, a także świadomym byciu, czuciu, myśleniu i działaniu nie tylko w momentach wystąpień publicznych. Warsztaty będą idealną okazją do spotkania ludzi podobnych sobie, ale i motywacją do częstszego poświęcania czasu samej/samemu sobie. Dzień zakończy koncert bieszczadzkiego zespołu Muzyczny Sagan.

Na zajęcia zapraszamy osoby powyżej 13 roku życia.

 

Więcej o Kasi:

Wokalistka, flecistka, autorka tekstów i muzyki, a także współtwórczyni folkoffowego zespołu OREADA. Absolwentka Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie wokalnej Beaty Przybytek. Z OREADĄ zajęła pierwsze miejsce w konkursach: SOUNDEDIT SPOTLIGHT 2019, PIOSENKARNIA 2018, YAPA 2018, BAZUNA 2016, a także znalazła się w gronie laureatów i finalistów wielu innych ogólnopolskich przeglądów piosenki autorskiej. Na swoim koncie ma ponad 130 koncertów, a także 2 autorskie płyty. Singiel pt. „Głos”, za którego tekst odpowiada Kasia, kilka tygodni zajmował I miejsce „Parady przebojów” Radia Dla Ciebie. Debiutancki album „Mówili mi ludzie” (2020) otrzymał tytuł łódzkiej PŁYTY ROKU 2020 w plebiscycie PLASTER ŁÓDZKI, a także znalazł się w zestawieniach najlepszych płyt 2020 roku Tomasza Wybranowskiego (Radio WNET) i Adama Dobrzyńskiego (Polskie Radio Dzieciom).

Kasia to uczestniczka wielu konferencji i warsztatów poświęconych branży muzycznej, m.in. I edycji programu Tak Brzmi Miasto INKUBATOR, a także inicjatorka, organizatorka i moderatorka I Łódzkiego Forum Muzycznego JAZGOT. Brała udział w wielu warsztatach muzycznych m.in. POLUZONE (z Kubą Badachem), z Anią Szarmach, Justyną Panfilewicz, Leszkiem Biolikiem, Piotrem Goljatem, Ewą Cybulską, Marią Lamers, Bartkiem Przytułą, Natalią Kwiatkowską, Natalią Przybysz czy Jorgosem Skoliasem.

 

Facebook: https://www.facebook.com/oreada

Instagram: https://www.instagram.com/_oreada

Strona internetowa: http://oreada-art.pl/

YouTube: http://bit.ly/OREADAYouTube

Streaming: http://bit.ly/OreadaStreaming

 

311174